U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

EDU-Certifikace

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

Certifikace a ověřování znalostí je velmi důležitá součást vzdělávacího procesu., která se sice týká zejména studentů, ale měla by být součástí i pedagogického vzdělávání. Jestliže chci něco zkoušet, měl bych to sám umět. A tak v této části akademie najdete materiály, které jsou určeny na podporu školení, vzdělávání a certifikací.

INFORMAČNÍ LETÁK

Informační leták, ve kterém najdete základní informace a soupis výhod, které můžete získat pro své studenty. Nejdete zde přehled všech certifikací, které mohou studenti získat a také informace pro učitele, kteří se také mohou do certifikačního programu zdarma zapojit.

Průvodce SOLIDWORKS CERTIFICATION PROVIDER

Průvodce pro školní správce účtu Školního akreditovaného centra pro certifikace Solidworks. Návod jak se přihlásit do programu pro školy a jak administrovat proces certifikací na vaší škole. 

EXAM TEST

Ukázkový test, respektive výběr několika otázek ze zkouškového testu k procvičení. Tento test je k dispozici i ve zkouškovém profilu , na rozdíl od „ostrého“ testu ho můžete absolvovat vícekrát bez časového limitu. 

Školy, které jsou Solidworks Certification Provider

V následujícím přehledu uvádíme školy, které jsou schválenými centry pro certifikace studentů a mají vyškolené CSWA učitele. Velmi rádi sem doplníme i vaši školu.

  • SŠ uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
  • ISŠ technická Benešov
  • SPŠ polytechnická – COP Zlín
  • SŠ řemesel Frýdek Místek
  • SOŠ elektrotechnická Hluboká nad Vltavou
  • SPŠ Na Třebešíně,Praha 10