U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

Registrace do EDU AKADEMIE

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

3E Praha EDU AKADEMIE je VIP klub pro učitele škol, kteří ve výuce aktivně využívají námi dodávané CAD/CAM softwary SOLIDWORKS, SKETCHUP, CAMWORKS nebo SURFCAM  a jsou ochotni se podílet na výměně zkušeností s touto výukou. Odměnou jim bude přístup k materiálům, které jsou určené k podpoře výuky. Jejich publikování je buď neveřejné nebo zpoplatněné a členům EDU Akademie budou v tomto klubu k dispozici zdarma. Přístup do  EDU AKADEMIE je spojen i s využíváním dalších VIP výhod pro registrované učitele.  

Jestliže škola používá ve výuce od nás nakoupené uvedené softwary s platnou aktualizační technickou podporou, mohou její učitelé využívat výhod členství EDU AKADEMIE, přístup do EDU Akademie zasíláme po vyplnění registračního formuláře a kontrole splněných podmínek.

Pro přistup do EDU AKADEMIE  mohou učitelé ostatních škol získat první rok členství ZDARMA. Po tomto období bude přístup zpoplatněn v rámci individuálního členství. Pro přístup prosím vyplňte registrační formulář.

Vaše přihlášení do EDU AKADEMIE není automatické a podléhá schválení administrátora. Do zadané e-mailové schránky vám budou zaslány přístupové údaje.