U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

Certifikace pro studenty

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

Certifikace pro studenty

Věděli jste, že 90% dotázaných zaměstnavatelů v průzkumu uvedlo, že znají a oceňují profesní certifikace SOLIDWORKS?

Školy aktuálně jsou a zřejmě i nadále budou velmi ovlivňovány současnou pandemií COVID 19. Protože si to společnost SOLIDWORKS uvědomuje, chce ještě výrazněji pomáhat studentům  k získání certifikací, které jim zajistí lepší uplatnění na trhu práce. A my ve 3E Praha Engineering se k tomuto programu přidáváme. Pro vaši školu, která se bude chtít přidat do tohoto programu, je to snadné a zdarma. Máte-li ve škole platné licence SOLIDWORKS, požádejte o přijetí do sítě akademických poskytovatelů certifikací. Informace o programu ACADEMIC CERTIFICATION PROVIDER najdete ZDE a se zapojením vaší školy vám rádi pomůžeme. Podrobné informace k certifikacím najdete také v naší EDU AKADEMII.

Jakmile se stanete Akademickým poskytovatelem certifikací (Academic Certification Provider), stačí dva jednoduché kroky, aby vaši studenti mohli složit certifikační zkoušku.

Svým studentům poskytnete pro zkoušku kód voucheru (obdržíte tolik voucherů, kolik potřebujete pro své studenty) a odkaz na tuto testovací platformu, kde se následně řídí jednoduchými pokyny.

Aktuální výhoda pro školy

Aktuálně vycházíme školám vstříc a  usnadňujeme certifikaci jejich studentů. Jsou pozastaveny obvyklé limity v množství certifikací dostupných na účtu školy, což umožňuje škole certifikovat tolik studentů, kolik chtějí.

Certifikace doplňuje distanční výuku

Předáte svým studentům kód voucheru pro zkoušku (který získáte ve svém admin účtu aplikace pro Academic Certification Provider), spolu s odkazem na testovací platformu, ve které studenti skládají certifikační zkoušky. Není nutný dohled pedagoga, zkouška se skládá online a vy ji můžete využít i jako hodnocení předmětu při distanční výuce.

Neváhejte nás kontaktovat pokud potřebujete pomoci s celým procesem a využít tuto šanci pro své studenty. Pojďme společně do toho!

Chcete-li se stát poskytovatelem akademických certifikací, musí mít vaše škola minimálně 60 licencí SOLIDWORKS Edu s platnou podporou. V Academic Certification Provider musí být jako hlavní kontaktní osoba určen jeden učitel, který spravuje certifikační účet a zkoušky. Po schválení naše oddělení certifikace vytvoří online testovací účet pro vaši kontaktní osobu. nemáte – li SOLIDWORKS ve škole, neváhejte nás kontaktovat, celý proces dokážeme společně zvládnout do 14 dní.

 

Jedna odpověď

  1. […] bezplatné certifikační zkoušky, více než 15 druhů zkoušek certifikátů SOLIDWORKS s celosvětovou platností včetně certifikací pro nástroje platformy. […]

Napsat komentář