U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

Nový školní rok je tu a s ním i spousta výhod!

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

Nový školní rok je tu a s ním i spousta výhod!

Než jsme se nadáli, je tu nový školní rok. Přejeme Vám, pedagogům, ale i všem rodičům, aby byl tento školní rok již bez distanční výuky a studenti měli zápal do učení a škola je bavila.


V úvodu školního roky bychom Vám chtěli sdělit, že jsme tu s vámi. Právě připravujeme plán nejrůznějších akcí jako jsou např. webináře s ukázkou ucelených výukových příkladů. Nezapomínáme jak na tradiční soutěže v CAD kreslení a modelování, tak na soutěž v CNC programování. Rádi bychom navázali i na dlouhodobější soutěže jako byla F1 ve školách či 4×4 LandRover, které nejen díky Covidu, tak trochu zanikly.


Nesmíme zapomenout ani na setkání škol, které, jak doufáme, letos uskutečníme osobně a nejen přes internet.


Na úvod nového školního roku jsme pro Vás připravili i speciální nabídku v oblasti CAD/CAM.


Školní multilicence SOLIDWORKS.


Co tím získáte?

• Komplexní CAD systém pro konstruování, simulaci, pohybové analýzy, ověřování návrhů. Dále pak i nástroje pro trasování potrubí a kabelů, reverzní inženýrství, CAM systém pro dvouosé obrábění (frézování, soustružení) a mnoho dalších funkcí.

Licence jsou trvalé a v prvních 12ti měsících máte zaručen i upgrade na vyšší verzi, která během roku vyjde.

• Je pro Vás připraven i hotline support, pokud potřebujete poradit. Naši technici se Vám budou ochotně věnovat.

• Jsou pro Vás připraveny různé manuály, sbírky příkladů apod.

Studentské licence – snadno použitelná studentská licence SOLIDWORKS EDU umožňuje studentům pracovat nejen ve škole, ale i mimo ní a zvyšovat tak své dovednosti při práci s tímto programem. SOLIDWORKS studentská licence zahrnuje CAD, Simulation, Plastics, animační možnosti, fotorealistický rendering a eDrawings.

SOLIDWORKS certifikace – umožňuje studentům prokázat své odborné znalosti v oblasti konstruování SOLIDWORKS 3D. Studenti mohou zkoušky SOLIDWORKS absolvovat zdarma, pokud je jejich škola uživatelem platné SOLIDWORKS EDU.


Těšíme se na možnou spolupráci.

Tým 3E Praha Engineering a.s.

Napsat komentář