U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

Vizualizace návrhu v SOLIDWORKS

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

Vizualizace návrhu v SOLIDWORKS

Zajímavou  inspiraci pro každého, kdo se zajímá o design, jsme našli na webu learnsolidworks.com kde holandští konstruktéři ukazují, jak lze využít SOLIDWORKS v konstruktérské a návrhářské činnosti. Můžete doslova „nasát“ inspiraci ze skvělých vizualizací konstruktérských návrhů pro automobilku Ashton Martin , Boeing 747, choppera nebo jen  „jednoduchou“ lžíci nebo fotbalový míč. U každého modelu je k dispozici výukový tutoriál s návodným popisem a videa, obrázky nebo vizualizace. Pro plné využití všech nápadů se musíte stát jejich placeným členem, ale i v sekci Free eBooks najdete řadu materiálů, nejen k inspiraci, ale i k vlastními využití. 

Dvě ukázky, které můžete získat z prvního ebooku  SOLIDWORKS Ashton Martin Tutorial.  Obrazová dokumentace je součástí tohoto prvního dílu  z edice tutoriálů jak vytvořit návrh pro sportovní auto.  Pro inspiraci si můžete tento první díl stáhnout ZDE  a najdete zde odkaz i na další skvělé vizualizace, které lze využít jako wallpapers nebo jen jako ilustrace. Pochopitelně za dodržení podmínek autorských práv.

Práce těchto designerských nadšenců se mi moc líbí, jejich stránky sleduji a jejich tutoriály jsou opravdu velmi dobrým návodem, jak zvládnout práci v Solidworksu. A s využitím VISUALIZE ji povýšit na opravdu profi úroveň. Stát se mistrem svého oboru, znamená učit se od těch, kdo to umí a tihle holandští konstruktéři to fakt umí a nebojí se o své znalosti podělit. Určitě doporučuji jejich stránky navštívit.

Nepochlubíte se také svými návrhy, které děláte v SOLIDWORKS?

Rádi  je na našich stránkách zveřejníme.

 

Napsat komentář