U Uranie 18, Praha 7, 170 00
+420 602 363 446
josef.sir@3epraha.cz

Certifikace CSWA

Podpora výuky CAD/CAM ve školách

Certifikace CSWA

Získejte pro svou školu titul SOLIDWORKS Academic Certification Provider a přihlaste studenty ke zkouškám CSWA. Certifikátem SOLIDWORKS získají vaši studenti zajímavý bonus ke svým maturitním vysvědčením, přihláškám na VŠ nebo pro vstup do praxe.

SOLIDWORKS Academic Certification

Program SOLIDWORKS® Academic Certification umožňuje studentům i vyučujícím potvrdit své zkušenosti s aplikacemi SOLIDWORKS pro 3D modelování těles a tvorbu návrhů v CAD prostředí.

Touto certifikací průmyslového standardu budou mít studenti oficiálně potvrzené své schopnosti a dovednosti a mohou tak zlepšit své možnosti uplatnění na trhu práce.

Díky programu SOLIDWORKS Academic Certification mohou studenti prokázat potenciálním zaměstnavatelům svou dovednost v SOLIDWORKS několika způsoby:

  • Výpisem v adresáři Certified SOLIDWORKS, který je využíván společnostmi a jednotlivci pro identifikaci kandidátů.
  • Elektronickým certifikátem s názvem školy, který lze zaslat e-mailem potenciálním zaměstnavatelům.
  • Logem, které lze začlenit do e-mailových podpisů, vizitek a životopisů.

Proč se snažit o získání titulu SOLIDWORKS Academic Certification Provider

Studenti také získají přístup do virtuálního testovacího centra SOLIDWORKS na webu ZDE, kde mohou dále pracovat na svém profesionálním vývoji.

Jestliže nějaká instituce získá titul SOLIDWORKS Academic Certification Program Provider, velmi příznivě to ovlivní její know-how a nabídku služeb.

Pro získání titulu Academic Certification Provider, musí škola splnit následující podmínky:

  • Používat program SOLIDWORKS EDU při výuce ve škole.
  • Mít zaplacenou roční podporu pro rok 2018/2019.
  • Vyplnit přihlášku

CSWA pro učitele

Certifikaci CSWA mohou využít i učitelé k potvrzení svých odborných vědomostí. Škola tím také získá status certifikované školy pro výuku SOLIDWORKS a může čerpat výhody z členství v 3E EDU AKADEMII.

Přípravu na certifikaci CSWA nabízíme v rámci připravených školení pro učitele s možností úhrady z grantových programů nebo programu Šablony MŠMT.

 

Napsat komentář